הצוות שלנו

אנחנו קבוצה מגוונת של מחנכים, אנשי מקצוע, חברי ועד מנהל, מתנדבים ותלמידים המחוייבים לקידום צדק חברתי וגישה להשכלה. אנחנו אוחזים באמונה משותפת שלכל אחד יש את הפוטנציאל ליצור שינוי חיובי בחייו, אפילו בנסיבות המאתגרות ביותר, ואנחנו מאמינים שלהשכלה תפקיד מפתח בכך.

מתנדבים

המתנדבים שלנו ממלאים תפקידים כגון עוזרי הוראה, אדמיניסטרטורים, יועצים מקצועיים ומפתחי משאבים. סקולהאוס פועלת בשותפות עם תוכניות אוניברסיטה, תוכניות סטודנטים מחו"ל וקהילות מקומיות. 

צוות המורים

המורים שלנו נבחרים על בסיס ניסיון בהוראה, אופי ואישיות, רגישות תרבותית ומוטיבציה להשקיע בקידום התלמידים שלנו.

צוות פדגוגי

הצוות הפדגוגי שלנו פועל לפיתוח המתודולוגיות הטובות ביותר עבור אוכלוסיית התלמידים שלנו, פיתוח חומרי לימוד, שיטות הוראה מותאמות והכשרת מורים.

ועדת ההיגוי

ועדת ההיגוי שלנו מורכבת מחברי ועד מנהל ואנשי צוות בתפקידי מפתח. ועדת ההיגוי נפגשת מספר פעמים בשנה עם ועד התלמידים המנהיגים. 

שרה התחילה להתנדב עם מבקשי המקלט האפריקאים הראשונים שהגיעו לישראל ב2006. היא הייתה שותפה בהקמת רשת התמיכה הראשונה בירושלים וב2010 הובילה פרויקט סקר צרכים בנושא השכלת מבוגרים למבקשי מקלט ברחבי הארץ באמצעות ארגון היא"ס. כתוצאה מגילוי הרצון העז של מבקשי המקלט בישראל ללמוד, שרה הקימה את סקולהאוס ב2012. לשרה יש תואר ראשון בחינוך מיוחד והיא גם מורה לעברית לעולים חדשים, מהגרים ופליטים. 

שרה שטרן

מייסדת, מנכ"לית 

אילן היה מעורב בבית הספר מאז שנוסדה. הוא עבד כמורה הראשון, ולאחר מכן המשיך להיות המנהל הפדגוגי המסייע בפיתוח התשתית והפילוסופיה הפדגוגית של הארגון. אילן עבר הכשרה בתחום החינוך למבוגרים בלונדון, בריטניה ועבר לתל אביב בשנת 2010. הוא בעל תואר שני בתכנית הגירה ושילוב חברתי ממכללת רופין ובעל ניסיון רב שנים בפיתוח חינוכי ומנהיגותי במספר מגזרים. היום אילן מנהל תכניות ופיתוח במכון למנהיגות גלובלית ומכהן כחבר ועד המנהל של סקולהאוס.

אילן לוין

חבר ועד מנהל

לאורי יש תואר שני בתחום מדעי המוח ממכון ויצמן למדע ועובד בתחום התוכנה. לאורי ניסיון חינוכי כמורה לאוכלוסיות מיוחדות והוא הצטרף לסקולהאוס כמורה הראשון שלנו למתמטיקה ולמחשבים. לאחר מכן הוא התנדב כרכז הפדגוגי הראשון בתכנית המחשבים וכעת הוא חבר בועד המנהל.

אורי שמגר

יו"ר ועד המנהל

זוהר הצטרפה לסקולהאוס כמורה לאנגלית ולאחר מכן התקדמה לריכוז הפדגוגי של תכנית האנגלית וכעת היא מנהלת את בית הספר בתל אביב. יש לה תואר ראשון בספרות וכתיבה יצירתית מאוניברסיטת ג'ונס הופקינס בבולטימור, ארה"ב. בימים אלה היא מסיימת את התזה שלה ותואר שני באוניברסיטת תל אביב; עבודת הדוקטורט שלה עוסקת במידת ההתאמה והרלוונטיות של ספרי הלימוד באנגלית אשר עוצבו עבור תלמידים פליטים, מהגרים ומבקשי מקלט הלומדים אנגלית כשפה בינלאומית במסגרת פדגוגית מעצימה.

זוהר פרידמן

מנהלת בית ספר תל אביב ומנהלת פדגוגית

גל הוא יזם סדרתי ומאז שנת 2018 מנהל פיתוח עסקי בחברת הסטארט-אפ AgTech eggXYt. בשנת 2011, ייסד גל רשת גלובלית שהעצימה את החברה האזרחית במדינות המזרח התיכון, תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית ובגיבוי אקדמי. בין השנים 2013-2015 כיהן כמנכ"ל משותף של ארגון "חיבורים". גל סיים תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת הרווארד. גל החל כיועץ מתנדב לסקולהאוס וכעת מכהן בוועדת הביקורת של העמותה. 

גל לין

חבר ועדת ביקורת

לליסה ניסיון של מעל 15 שנות עבודה בתחום שינוי חברתי וזכויות אדם בישראל. היא עבדה בארגונים כמו המוקד לסיוע לפליטים ולמהגרים, HIAS וארגוני הקהילה הסודאנית. היא השתתפה בבית הספר הבינלאומי ללימודי פליטים על הגירה בכפייה באוניברסיטת אוקספורד, וכיום היא עובדת על דוקטורט המתמקד בדינמיקה הקהילתית הפנימית של הקהילה הדארפורית בישראל. ליסה מכהנת כיום בוועדת הביקורת של העמותה. 

ליסה ריכלין

חברת ועדת הביקורת

יעל היא בוגרת בית הספר של הרווארד קנדי ​​(ארה"ב) ויזמת חברתית. כיום היא מייסדת משותפת של PainPal, סטארט-אפ דיגיטלי בתחום הבריאות שמטרתו לחולל מהפכה בטיפול בכאב כרוני ולהפוך את חייהם של אנשים עם כאב על ידי הגדלת היקף הבריאות ההתנהגותית המבוססת על מדעי המוח על כל חולה כאב כרוני על פני כדור הארץ. יעל הצטרפה כיועצת מתנדבת של סקולהאוס וממשיכה לתרום כיום כחברת עמותה דרך ועדת ההיגוי.

יעל שטרן

חברת ועד 

בעלת תואר שני (MA) בתכנית לחקר הסכסוכים של  באוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מהמכללה האקדמית לניהול. בנוסף לכך אורנה מגשרת מוסמכת. אורנה מנהלת את התוכנית לכשירות תרבותית של המרכז הבין-תרבותי לירושלים ומלווה ארגונים וגופים שונים, ביניהם את המחלקה לשילוב חברתי בעיריית לוד, להטמעת כשירות תרבותית בארגון. היא מרצה לתקשורת בין אישית בבתי ספר לסיעוד. אורנה הייתה המתנדבת הראשונה, חברה מייסדת וכיהנה כחברת ועד המנהל של סקולהאוס.

אורנה שני-גולן

חברה מייסדת

© 2018 The Schoolhouse

Website by Anat Belinson